makeup & hair stylist

školitelka, kosmetička & analytička pleti

30122035_10212115431143263_1760317880_o.jpg

beauty artist

To je jen výřez činností, kterými se zabývám, což ale neubírá na tom, s jakým zájmem se v těchto oborech pohybuji a jak mne naplňují.

Jsem tu pro vás a pro vaše všední i nevšední příležitosti, abych vám pomohla dotvořit vaši image vhodným make-upem či účesem. Mohu vám také poskytnout hloubkovou analýzu pleti s komplexním doporučením vhodné péče.


MŮJ PŘÍBĚH

"Ty jsi tak hezky nalíčená...", slýchala jsem často od svých kamarádek. Nikdy však tento zájem nepřevýšil rovinu uživatelské činnosti, jelikož měly přednost v tu dobu ušlechtilejší zájmy - studium vědních oborů, které mi nikdy nepřinesly 100% satisfakci. Tehdy jsem nevěděla, co je kreativita a až díky kurzu líčení, na který jsem se dostala víceméně náhodou, jsem v sobě objevila hluboko udusaný hlubší zájem v estetiku, který přerostl v seberealizaci. Ta spočívá v tom, že ostatním pomáhám OBJEVIT JEJICH KRÁSU. Kdyby tak mé kamarádky věděly, že moje líčení byl tehdy jen způsob hledání té mé krásy... 


Beauty svět mě pohltil natolik, že se mu věnuji i ve svém volném čase a často se s tím pracovním překrývá. Ráda také o kráse píšu a ráda předávám ostatním to, co považuji za správné a jednoduché...

Nepohltil mě ale natolik, abych nezůstala normální ženou, která se občas na sebe nemůže do zrcadla ani podívat a bezchybný beauty svět jí připadá nedosažitelně dokonalou metou.

Ve své práci se snažím najít proto ZLATOU STŘEDNÍ CESTU. 

Nerada líčím příliš výrazně a jsem zastáncem jednoduchosti. Ať už v péči o pleť či v líčení. Obojí je jednoduché, má jen svá pravidla, která se pravidelností stanou zvykem a tento zvyk pak přináší DLOUHODOBÉ VÝSLEDKY. 

Takové vám přinese například konzultace s analýzou pleti, tápete-li v péči o pleť.

Stejně tak kurz líčení, hledáte-li stále svůj styl v líčení. 

animakeup backstage.jpg
vizazistka praha

KVALIFIKACE:

- Pavlína Pořízková

- Lucie Průžková

- Ariana Bernard

- Zuzana Gavendová

- Cristian Cirianni

- Elena Morelli

Považuji za nesmírnou čest možnost učit se od předních českých i zahraničních vizážistů. Uvědomuji si však, že proces učení je v procesu růstu nekonečnou záležitostí.